ההזדמנות הגדולה – ואיך עושים ממנה כסף?

מי שפותח טלויזיה ואינטרנט מסתכל על המציאות החדשה שמשבר הקורונה יצר בעולם. גל ענק של מפוטרים, קשיים קיומיים של עסקים, עצמאים רבים בלי פנסיה, הדרדרות מהירה ברמת החיים והפגנות ענק ברחובות. אנשים מיואשים שלא רואים תקווה ותלות בלתי הגיונית שיצרו משפחות רבות במקור הכנסה אחד ויחיד. העידן הנוכחי יוצר מציאות חדשה בה משפחות יצטרכו לדאוג לעצמם להכנסהה נוספת כדי לשרוד. מי שלא יעשה זאת לא יצליח להרים את הראש מעל החובות העצומים שיש לו (משכנתא, הלוואות, וכו׳) ההוצאות לא נגמרות וההכנסות יורדות, זה מצב מסוכן וקריאת השקמה לפעולה.


מי שמסתכל על כל הבלאגן שקורה בעולם אולי חושב ששוק ההון הוא המקום האחרון שצריך לחפש בו את גלגל ההצלה, הרי אם הכלכלה במצב כזה חמור, זה מחלחל לרווחי החברות מה שגורם לבורסה לרדת. אבל אם תסתכלו יותר לעומק – התמונה דווקא הפוכה לחלוטין: השוק האמריקאי לא מפסיק לעלות ולמעשה מאז השפל שקבע במרץ לאחר פריצת המגיפה הוא השלים עליות של 65% !  אז מה קרה? למה הבורסה לא משקפת את מה שקורה בפועל? 


התשובה היא כמו תמיד- כל משבר יוצר הזדמנות. חברות טכנולוגיה רבות הרוויחו מהצורך של האנשים להישאר בבית ולשנות את סגנון החיים שלהם, את תרבות הפנאי, את העבודה והבילוי המשפחתי. בשוק האמריקאי חברות כמו נטפליקס, זום, אמזון אפל ופייסבוק כובשות מידי יום שיאים חדשים וסוחפות את השווקים לשיאים שלא היו קודם לכן, ובשוק הישראלי טרנד האנרגיה הירוקה ממשיך במגמת עליה.

עסקאות סווינג בקבוצת הקומנדו

ניתוח עסקה נבחרת: מניית סולגרין

בשלב הראשון זיהיתי טרנד חיובי של סקטור האנרגיה הירוקה: מניות אנלייט אנרגיה ואנרג'יקס מזנקות אך מניית סולגרין נשארת מאחור. זיהיתי עיוות במחיר מניית סולגרין ע"י ניתוח השוואתי. ביצעתי ניתוח טכני של גרף מניית סולגרין וזיהיתי נקודת פריצה ביום רביעי, 5 באוגוסט ותבנית ״ראש כתפיים״ ענקית. הודעתי על הזיהוי בקבוצות הוואצאפ.

מאז הכניסה לעסקה מניית סולגרין עלתה ב 13%.

על זיהוי פריצה מדויק של קו מגמה יורד ותבניות טכניות כמו ״ראש כתפיים״ ניתן ללמוד בסדנה.

ניתוח מדד הנאסדק 100

מדד הנאסדק ממשיך במגמה העולה. הממשל הפדרלי בארצות הברית ממשיך לרכוש אג״חים ומניות. כל עוד המדד נסחר בגבולות התעלה העולה קהילת הקומנדו מנצלת הזדמנויות לרכוש תעודות סל ממונפות בשוק האמריקאי על מדד הנאסדק ומימוש רווחים עצומים תוך ניהול סיכונים מדויק.

רובוט חוזי המיקרו

בסוף הסקירה השבועית ניתן לראות את הביצועים של רובוט חוזי הנסדאק שלי.

רווח מצטבר לחוזה מיקרו 1 מתחילת שנה: $6,621
תשואה כללית של 132% לחוזה מיקרו 1
תשואה חודשית ממוצעת: 18.8%
דרודאון: $1,464 (29%)

הרובוט יהיה זמין לבוגרי הקומנדו בקרוב באמצעות טכנולוגיית המירור טריידינג ובכפוף לאישור הרשות לניירות ערך. הצטרפו לקבוצת הוואצפ לפרטים נוספים.

אהבתם את הטיפים?

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של סוחרי הקומנדו לקבלת טיפים ישירות לנייד

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

לפרטים נוספים או הרשמה לסדנה אני פה בשבילך!​

מלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

WhatsApp דברו איתי