סיכום שנת 2018 – אסטרטגיות למסחר אלגוריתמי

חודש דצמבר הסתיים תשואה מצטברת דו ספרתית של 58% שרובם ככולם נבעו מפוזיציות שורט.

מי שעקב אחרי הפוסטים שלי בשנה האחרונה ואף הפך לתלמיד יכול היה לחוות את העוצמה של המסחר האלגוריתמי כשהוא מצליח לנטרל את הרגש האנושי לחלוטין ובכך מונע טעויות מסחר,

איך הרובוט יודע בעזרת פקודות הסטופ-לוס לקטוע הפסדים מהר ומנגד לנצל את המומנטום של המניות ולקחת רווחים גדולים בעזרת פקודות הטייק פרופיט.

ניתוח חודשי

אם נסתכל על התוצאות של הרובוט בשנת 2018, אפשר לראות בבירור שמתשואה חודשית מצטברת תלת ספרתית בחודשים ינואר-אוגוסט, בחודש ספטמבר חלה האטה בשוק והמומנטום הכללי נחלש דרמטית. אפשר לראות את זה כשמסתכלים בטבלת התשואות ורואים שהחל מספטמבר הרובוט הצליח לייצר תשואות מצטברות דו ספרתיות "בלבד" הן מפוזיציות שורט והן מפוזיציות לונג.

הפער בתשואות נובע בעיקר מאסטרטגיית המומנטום להודעות כלכליות שנחלשה מאוד והרובוט כמעט לא הכניס פוזיציות מהודעות של חברות (כמו אישורי FDA, זכייה בחוזים וכו')

אסטרטגיית הדוחות הכספיים המשיכה לעבוד כרגיל לאורך כול השנה והיא זו שאחראית כמעט על כול התשואה בחודשים ספטמבר- דצמבר.

אנשים שלא מכירים את האסטרטגיות שאני מלמד בשילוב עם תוכנת אופטימה יכולים להרים גבה לנוכח התוצאות שאני מפרסם מדי חודש בחודשו. לעומת זאת, אנשים שעברו את הסדנה יכולים כבר לגעת ולהרגיש את ההצלחה של האסטרטגיות אלגוריתמיות שאני מלמד בסדנה.

איך ניתן להגיע לתוצאות כאלה? אני מסביר בוובינר האינטרנטי שלי איך להפוך את התוכנה של אופטימה לסוג של קזינו ביתי קטן. העיקרון שאני מתבסס עליו הוא סטטיסטי טהור.

וובינר: אסטרטגיית מומנטום

השיטה: מסחר במניות שמפרסמות הודעות פונדמנטליות

המומנטום שמניות אלה מייצרות ביום פרסום ההודעה, יוצר תנועה גדולה במניה למעלה או למטה. זהו היתרון הסטטיסטי שעליו אני מתבסס.
בעזרת מחקר ואופטימיזציה שכל אחד יכול לבצע בהשקעה של חצי שעה ביום, הרובוט מוציא לפועל את כל הפוזיציות בהן יש לו יתרון סטטיסטי ובכך מייצר רווח גדול הנובע מהתנועה במניה וניהול סיכונים נכון.

האסטרטגיות שלי מפסידות 1% בממוצע ומרוויחות 2.5% בממוצע. אם נוציא 100 פוזיציות לחודש ונניח שיש לנו 60% הצלחה, הרי שנרוויח בשישים אחוז מהן 60%*2.5= 150 ונפסיד ב-40% מהן 40%*1= 40%, ישאר לנו רווח של סה"כ 150-40= 110% כל חודש.

את הסדנה אני מעביר ב-8 שעות של קורס אינטרנטי און-ליין שלאחריו התלמידים מקבלים ממני ליווי במסגרת קבוצת הווצאפ "קומנדו וול סטריט". 

אהבתם את הטיפים?

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של סוחרי הקומנדו לקבלת טיפים ישירות לנייד

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

לפרטים נוספים או הרשמה לסדנה אני פה בשבילך!​

מלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

WhatsApp דברו איתי