משבר הקורונה משנה את כל מה שהכרנו על שוק העבודה

דני מדבר על משבר הקורונה. מתוך ראיון ל״בואו נדבר״

היום יותר מתמיד מתברר הצורך העז שיש לציבור ביצור הכנסה נוספת מהבית, כזו שלא תצריך מהם לצאת החוצה, שלא תלויה באנשים אחרים או במעסיקים.

משבר הקורונה שם את הפוקוס על המסחר היומי גם בהקשר של הכנסה נוספת וגם בהקשר של היתרון הגדול שיש למסחר לטווח קצר לעומת ההשקעות ארוכות הטווח.

בימים אלה אנו חווים מפולת כלל עולמית בכל השווקים הפיננסיים כשהכלכלות משותקות לחלוטין וחברות רבות הפסיקו את פעילותן העסקית כמעט לחלוטין.

העולם נמצא בעוצר כללי, אנשים נצורים בבתיהם אבל עדיין צריכים לשלם חשבונות.

הפתרון האולטימטיבי- הוא מסחר לטווח קצר באמצעות רובוט למסחר שלא מצריך שום ידע קודם בהשקעות וכל אחד יכול לייצר באמצעותו עוד הכנסה שיכולה לעזור לכלכלת המשפחה בימים טרופים אלה.

היתרון הגדול במסחר האוטומטי הוא שהסיכונים בו מאוד נמוכים, המסחר מתבצע ע"י תוכנה שמראש יודעת לנהל את העסקאות, ללא רגש ובאמצעות אסטרטגיות חכמות המשלבות את המוח האנושי עם יכולות המחשב מה שנקרא- בינה מלאכותית

בסדנת ALL-IN  אני מציע ללמד את כל הידע הנדרש כדי שכל אחד יוכל להפעיל מביתו את התוכנה, שתייצר לו עוד הכנסה ותוך פרק זמן יחסית קצר של 30 יום.

אכן מדובר על מהפיכה ענקית ובשורה חשובה בתחום המסחר לסוחרים הפרטיים, עם קהילה גדולה של 450 אנשים שהולכת ומתעצמת מחודש לחודש.

הישיבה בבית ופסק הזמן הזה מפנה את הזמן לכל אחד ללמוד את התחום הזה שבימים אלה הופך לצורך מוחשי של כל משפחה.

מגיפת הקורונה תעשה שינוי גדול בעולם העבודה כפי שאנו מכירים אותו היום, המקצועות הביתיים יהפכו ליותר ויותר נדרשים בראשם המסחר האוטומטי על כל יתרונותיו.

אני בטוח שאני יכול להצעיד אתכם בדרך להקלה משמעותית בנטל הכלכלי, אין לדעת מתי תסתיים המגיפה, אין לדעת אם מקומות העבודה כפי שאנו מכירים יצליחו לשרוד ולא מומלץ להיות תלויים בהם או בכל מקור פרנסה אחד.

אני מזמין אתכם להירשם לוובינר שאני עושה כדי לעשות את הצעד הראשון בדרך לחופש כלכלי בדיוק כפי שאני ו-450 חברי הקהילה כבר יצרו לעצמם.

הרשמה בלינק: https://commandowallstreet.com/webinar/

אהבתם את הטיפים?

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של סוחרי הקומנדו לקבלת טיפים ישירות לנייד

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

לפרטים נוספים או הרשמה לסדנה אני פה בשבילך!​

מלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

WhatsApp דברו איתי