מסוחר לחוקר – הדור החדש של הסוחרים בוול סטריט

כמי שעשה שינוי כבר לפני מספר שנים בין סוחר ידני לסוחר בעזרת אלגוריתמים, אני יכול לומר דבר אחד- לא מבין איך בכלל סחרתי ידנית!

המסחר הידני בוול-סטריט הופך לבלתי אפשרי ולא רחוק היום בו הסוחרים הידניים יעלמו מהעולם.

הסיבה העיקרית היא הכניסה של האלגוריתמים לזירת המסחר לפני כעשור.

האלגוריתמים נבנו על מנת לנצל את החולשות האנושיות שיש לסוחרים האנושיים במסחר הידני, כמו מהירות תגובה ושימוש ברגש.

המכונות המשוכללות האלה מסוגלות לנתח בחלקיקי שנייה את השוק ולהוציא לפועל בצורה קרה וללא שום מחשבה או עקבה את תכניות המסחר האכזרית שלהם.

הרווח של מי שבנה אותם מסתמך על ההפסד המצטבר של אותם סוחרים שבאים בגישה מיושנת בה לימדו אותם שבעזרת ניתוח טכני ושליטה ברגש אפשר להרוויח בשוק – אז זהו שממש לא!

גם אני למדתי במכללות שונות. כולן מדברות באותה שפה ולא מציעות שום דבר חדש או מחובר למציאות העכשווית.

המכללות מלמדות שיטות מסחר המבוססות על ניתוח טכני וניהול סיכונים ואף לא טורחות להסתיר את העובדה כי למעלה מ-95% מהסוחרים שילמדו את הקורסים שלהן נכשלים במסחר.

יש מכללות שמציעות חדרי מסחר און-ליין כפתרון לבעיה, אבל זה יוצר תלות מלאה של הסוחר בחדר המסחר ולא משאיר לו שום מקום לעצמאות.

התסכול המלווה את הסוחר הידני מחוסר ההצלחה שלו, השקעת שעות יקרות בישיבה ארוכה מול המסך בניסיון ללכוד דג קטן בחכה, כשבעצם האלטרנטיבה היא להשתמש ברשת דייגים ולתפוס המון דגים שמנים בעזרת שימוש באלגוריתם למסחר,
שמזהה את כל הזדמנויות המסחר שיש באותו הרגע ויורה את הפקודות הישר לחשבון המסחר שלי.

ומה אני עושה באותו הרגע? – כלום!

אני ממשיך לחיות את חיי ולנצל כול רגע פנוי לתחביבים שאני אוהב ובילוי עם המשפחה כשהרובוט בעצם עובד בשבילי.

זהו העידן החדש במסחר וכולם צריכים להכיר אותו.

אני כאן כדי להכיר לכם את הדרך הנכונה למסחר בוול סטריט – מסחר אלגוריתמי.
זו לא הייתה דרך קלה, ביליתי 10 שנים מחיי במחקר של השוק האמריקאי בניסיון לחפש אסטרטגיות שעובדות בצורה אוטומטית לחלוטין ומחזיקות מעמד בתהפוכות השוק.

הבנתי שאין אסטרטגיה אוטומטית שעובדת לנצח – על מנת לגרום לאסטרטגיה להרוויח בכול מצב שוק, עלינו ללמד אותה איך להשתנות כל הזמן ומי שלא ידע לשנות את האסטרטגיה האוטומטית שלו – גם סופה יהיה להיכשל.

את תכנית ההכשרה שלי פיתחתי באופן שכל אדם יכול להשתתף בה. אין צורך בשום ידע קודם או ניסיון במסחר, והיא מצריכה חצי שעה של עבודת מחקר ביום בזמן הנוח לך.

התכנית מבוססת על 2 אלמנטים מרכזיים

1. לימוד של אסטרטגיות מסחר אוטומטיות לשורט וללונג בעלות יתרון סטטיסטי מובהק, בעזרת שימוש בתוכנת אופטימה המתממשקת לחשבון המסחר באינטראקטיב ברוקרס.

2. כלים למחקר ואופטימיזציה שבעזרתם כל אחד יכול ללמד את רובוט המסחר שלו איך לסחור בצורה נכונה בשוק שמשתנה כל הזמן, בעזרת כיול פרמטרים פשוט.

לקחת 10 שנים של מחקר וללמד כול אדם לייצר לעצמו הכנסה בעזרת סדנה יחסית קצרה של 4 שיעורים אינטרנטיים און ליין – 
זו מהפיכה!

הדובדבן שבעוגה הזו

במסגרת תוכנית ההכשרה, התלמידים מקבלים ליווי ללא הגבלה באמצעות קבוצות הוואצאפ.

לבוגרי הסדנה שעברו את מבחן ההכשרה ניתנת גישה לקבוצת הסלאק של הקומנדו בה הם זוכים להכיר תלמידים שעברו את הסדנה. התלמידים הוותיקים יעזרו לכם החדשים לעבור את תהליך ההכשרה בקלות, יענו לכל שאלה וישתפו אתכם בתובנות ובידע שצברו.

מניסיוני – אין דבר חשוב יותר מהליווי שאחרי הסדנה וזה מה שבסופו של דבר מגשר על הפער בין התאוריה למעשה ותורם בצורה משמעותית להצלחה.

אני מזמין אתכם להצטרף לקהילת החוקרים שלי ההולכת וגדלה ולייצר לעצמכם את איכות החיים אליה אתם שואפים להגיע. כל שינוי בחיים מתחיל מצעד קטן!

אהבתם את הטיפים?

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של סוחרי הקומנדו לקבלת טיפים ישירות לנייד

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

לפרטים נוספים או הרשמה לסדנה אני פה בשבילך!​

מלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

WhatsApp דברו איתי