לו רק ידענו לסחור כמו שרונאלדו משחק כדורגל

המהפכה שעשו המחשבים בחיינו קופצת שלב, אנו נמצאים בפתחו של עידן חדש בו המחשבים יחליפו את בני האדם כמעט בכול תחומי החיים ולאחרונה אנו שומעים על פיתוחים חדשים שהולכים לשנות את פני החיים כפי שהכרנו עד היום.
החל מרובוטים חכמים שמנהלים ניתוחים מורכבים כשאנו מפקידים את חיינו בידיהם וכלה באלגוריתמים שתוך מספר שנים יחלו להחליף את בני האדם בנהיגה. לא רחוק היום בו אנו נשב ברכב, נקרא ספר או נצפה בסרט תוך כדי שהרכב מסיע אותנו בבטחה למחוז חפצנו- זה נקרא נהיגה אוטונומית.

תחום הבינה המלאכותית נכנס בשנים האחרונות חזק גם לתחום המסחר בוול סטריט ונכון להיום ע"פ סטטיסטיקות רבות 80% מהמסחר מתבצע ע"י רובוטים. במצב כזה הרובוטים הולכים תוך שנים בודדות לחסל לחלוטין את הסוחרים הידניים שעוד נשארו בתחום ולהחליף את יועצי ההשקעות ומנהלי התיקים.

אם נחשוב על זה לעומק נבין כי כול מקצוע הדורש, דיוק, מהירות ויכולת עיבוד מסה של נתונים בפרקי זמן קצרים הוא מקצוע בו המחשב עולה על בן אדם בכול הפרמטרים. החל משלב התכנון דרך שלב עיבוד הנתונים וכלה בשלב הביצוע הסופי.

המסחר בשוק ההון הוא בדיוק המקצוע המשלב את התכונות בהן למחשב יש יתרון קריטי על פני סוחר או משקיע אנושי ואתם יודעים מה אומרים- "If you can't beat them – join them"

נכון יש עדיין סוחרים בודדים (שאת חלקם אני מכיר) שמצליחים לייצר הכנסות גבוהות ממסחר ידני. אבל לחשוב שכול אחד שעבר קורס ומנסה את מזלו יצליח להרוויח ממסחר, זה כמו לחשוב שכול אחד שמשחק כדורגל יהיה רונאלדו או מסי (:
ענקים כאלה יש מעטים בדור של שחקנים, כמו שסוחרים מצליחים יש מעטים בדור ולמה? כי זה כישרון מולד ולא נרכש!

למעשה סטטיסטיקות מראות כי רק 1% מכלל הסוחרים הידניים בשוק יהיו רווחיים בסופו של דבר ועצם היותם כאלה נובעת מכישרון מולד הכולל יכולת אנליטית פנומנלית המשולבת בניתוק רגשי ואינטואיציה חזקה- מה שבואו נודה אין לרוב בני האדם. בכול תחום יש אחוז אחד שמצליח להיות מעל כולם והשאר מדשדשים בבינוניות ובשוק ההון להיות בינוני משמעותו- להפסיד כסף.

המסחר האלגוריתמי הוא בעצם העתיד של המסחר ומי שנכנס לתחום הזה היום צפוי ליהנות מהיתרונות הרבים שיש לתוכנה על פני בן אדם. היכולת של המחשב ליצור את אותו ניתוק רגשי מהמסחר שגורם לנו כבני אדם להפסדים ניכרים הוא המרכיב הקריטי בהצלחתו. רוב הסוחרים בשוק מפעילים את הרגש במסחר ועושים טעויות אנוש שגורמות להפסדים ממניעים של פחד ואופוריה שלא קשורים כלל לקבלת החלטות מושכל. ועוד לא דיברתי על מהירות המחשב, יכולתו להוציא לפועל מספר עסקאות במקביל ועוד יתרונות רבים.

העניין הוא שלפתח אסטרטגיה אוטומטית זה לא עניין של מה בכך וכדי לעשות את זה בצורה מקצועית ונכונה צריך לעבור שנים רבות של מחקר סטטיסטי, ידע בתכנות וניסיון רב במסחר.

כול אלה ועוד ניתנים היום ללמידה בסדנה אותה הקמתי בה אני עוזר לסוחרים לבנות אסטרטגיה אוטומטית בעזרת תוכנת אופטימה שמתממשקת לאינטראקטיב ברוקרס, ומקנה את הידע הדרוש כדי ללמד את התוכנה בעזרת פרמטרים כיצד לסחור במצבי שוק משתנים.

השילוב הזה בין הידע והניסיון שצברתי אותו אני מעביר באמצעות הסדנה, לבין תוכנת אופטימה מה שהופך סוחרים בפרק זמן קצר יחסית למכונות מסחר משומנות שמכות את השוק- הוא ה- "GAME CHANGER" בעולם המסחר!
מי שנחשף עד כה לסדנה שלי הצליח תוך 3 חודשים בממוצע להפוך לסוחר רווחי שמייצר הכנסה חודשית קבוע ממסחר אלגוריתמי.

אהבתם את הטיפים?

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של סוחרי הקומנדו לקבלת טיפים ישירות לנייד

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

לפרטים נוספים או הרשמה לסדנה אני פה בשבילך!​

מלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

WhatsApp דברו איתי