לסחור בשוק ההון מבלי להבין כלום במסחר

לסחור בשוק ההון בהצלחה אפשרי היום גם למי שלא מבין כלום במסחר. חלום רחוק? – כדאי לכם לקרוא את זה.

אחת הבעיות שלי כסוחר נלהב בתחילת דרכו הייתה למצוא את הזמן הזה במהלך היום כדי להתחבר לפלטפורמת המסחר שלי, לנתח מניות ולבצע את פעולות המסחר, אני זוכר שכמה פעמים ממש הייתי צריך לחפש באמצע יום העבודה כמה דקות פנויות בהן הבוס שלי בפגישות ולא יכול לשים לב שאני מתעסק בדברים אחרים שלא בדיוק מכניסים כסף לכיס שלו.

עד שפעם אחת הוא תפס על חם עם האפליקציה של הברוקר פתוחה אצלי על המחשב בעבודה, לא אשכח את הבעת הכעס בפניו של הבוס והנזיפה שקיבלתי ממנו, ממש לא נעים.

האמת שזה גרם לי לוותר למשך זמן רב על המסחר שממש אהבתי, הסתפקתי בלגנוב שעה שעתיים בערב על חשבון הזמן הפרטי שלי עם המשפחה והחברים מה שגרם לי לא פעם עימותים עם הקרובים אלי.

ניהול זמן נכון הוא המפתח

תוך כדי שאני מתייעץ על הבעיה עם חברים הבנתי שאנשים רבים שרוצים להתעסק בשוק ההון מוותרים על הרעיון בגלל העומס בחיי היום יום וחוסר היכולת להתמקצע בתחום. מה שגורם להם המון פעמים לוותר לגמרי על הרעיון או להתייחס לכל הנושא של המסחר בקלות דעת ובעקבות זה להפסיד כספים במסחר.

עד היום אני זוכר את הסיפור ששמעתי מחבר שקנה איזו מנית ביטקוין מהמלצה של מישהו בעבודה, ותכנן למכור אותה עוד באותו היום, מפה לשם קראו לו לעבודה דחופה והוא די שכח ממנה, וכשנזכר בה זה כבר היה מאוחר מדי. המניה צנחה די חזק והחבר יצא ממנה בהפסד צורב. חוקי מרפי עבדו עליו שעות נוספות 🙂

עד היום הוא מזכיר את היום המקולל בו הפסיד משכורת של חודש. הטראומה היתה כל כך גדולה שהחליט לוותר על המסחר בכלל.

המון סיפורים כאלה צצו לי במהלך השנים אבל אותי זה לא הרתיע. החיידק של הבורסה היה בדמי וראיתי את עצמי יושב מול המחשב ומתעסק רק בזה כמקצוע. כי מה יותר טוב בחיים מאשר לקום בבוקר ולעשות את מה שאתה אוהב למחייתך, בלי בוס על הראש שמונע ממך להתעסק עם מה שאתה אוהב?

הבעיה הזאת שליוותה אותי ועוד רבים כמוני במשך שנים רבות היא זו שגרמה לי לחפש פתרונות מעשיים לקצר את זמן הישיבה מול המחשב למינימום, במקום לשבת שעות לנתח גרפים, לחפש טיפים בפורומים ולקרוא כתבות כלכליות כדי למצוא כל פיסה של מידע. מה יותר טוב יהיה אם אוכל לתת למחשב לבצע עבורי את כל העבודה?

אין פתרון פשוט לבעיות מורכבות

בוא נחשוב רגע: לבנות תוכנת מחשב שיכולה לעשות עבורי את כל העבודה – לסרוק את השוק כל יום, לנתח את כל המניות בשברירי שניה ולנהל לי את העסקה מתחילתה עד סופה וגם להרוויח? זה נשמע יותר כמו חלום מאשר משהו אמיתי.

תוך כדי שאני משתעשע במחשבה הזו ומדמיין את עצמי יושב בחוף הים והמחשב סוחר עבורי, עשיתי את הצעד הראשון לעבר המטרה והתפטרתי מהבוס הרגזן שלא נתן לי לנשום וחיפשתי עבודה שתשאיר לי מספיק שעות פנויות כדי לגלגל את הרעיון קדימה.

העבודה החדשה שמצאתי הייתה במכירות. זה השאיר לי הרבה שעות פנויות בדרכים והרחיק אותי מעינו הבוחנות של הבוס.

מאז עברו 10 שנים של מחקרים ניסיונות נפילות והצלחות, פגישות רבות עם מתכנתים, היכרות ולימוד של מערכות מסחר שונות, ובעיקר – אלפי שעות שהשקעתי מחיי כדי להגשים את החלום: מערכת שתסחור עבורי ותוכל לשמש גם כפתרון עבור אנשים שאין להם ידע במסחר בכלל או זמן לעשות מסחר – בדיוק כמו שאני הייתי בתחילת הדרך.

מדוע במערכת שפיתחתי אין שום צורך בידע מוקדם בשוק ההון?

כי אני לא מדבר על ניתוח פונדמנטלי של חברות עם כל המושגים המבלבלים שצריך לדעת כמו הון עצמי, שווי שוק, מאזן, דוחות כספיים ועוד מני ירקות. אני גם לא מדבר על ניתוח טכני עם מילים מפחידות כמו פיבונאצ'י, גאן, אליוט, ממוצעים נעים, מקדי, משולשים, תעלות, ותבניות. מי שלא מכיר את המושגים האלה או חלקם צריך לעבור קורס מלא על שוק ההון ומסחר ואז לשבת ולהתנסות בהם כאשר החשבון הפרטי שלו הוא שפן הניסיונות.

אני מדבר על כך שהשיטה שפיתחתי מאפשרת לך להמשיך לעבוד כרגיל, בלי ללמוד קורסים ומושגים מורכבים ובלי לשבת שעות כל יום לניתוח מניות, בקיצור בלי לסחור בכלל!

יום העבודה שלי מסתכם בזה שאני מחבר למחשב את התוכנה והיא עושה לי את כל העבודה.

מה בעצם התוכנה עושה?

  • היא סורקת את כל השוק האמריקאי בכמה שניות
  • היא מאתרת את המניות הכי אטרקטיביות למסחר
  • היא קונה לי את המניות שמה פקודות הגנה מפני הפסד וגם דואגת למכור לי את המניות ברווח.

והיא עושה את כל זה בזמן שאני צופה בתוכנית האהובה עלי בטלוויזיה, מבלה עם משפחתי או נמצא בכלל בבילוי מחוץ לבית.

אני יכול להפעיל את התוכנה מכל מקום בעולם, למעשה אני לא זוכר בשנים האחרונות טיול לחו"ל בו לא הפעלתי את התוכנה שעבדה בשבילי בזמן שאני מבלה בטיולים מהנים.

זה מה שנקרא – לסחור בהצלחה בשוק ההון בלי להבין כלום בשוק ההון!

ואפשר גם להוסיף: בלי לשנות כלום באורך החיים, בלי להשקיע זמן מיותר והכי חשוב – להוסיף עוד הכנסה לתא המשפחתי שיכולה לעשות את ההבדל בין בקושי לגמור את החודש לבין חיים רגועים מבחינה כלכלית.

כשאני יודע שיש לי את היכולת לחסוך קצת כסף לחופשה המשפחתית הבאה או לכל קניה אחרת בלי להיכנס למינוסים ובלי לקחת הלוואות מהבנק.

לארוז את המזוודות מתי שאני רוצה ולנסוע לכל מקום בעולם בלי חשבון.

לקנות לאשתי ולילדים את כל מה שהם רוצים מבלי לוותר על משהו.

להרגשה של החופש.

אלו החיים האמיתיים והאושר האמיתי.

כל אחד יכול לחוות את זה בזכות השיטה שפיתחתי שנגישה לכל אחד, בכל גיל ומכל רקע שהוא.

הורדת הנטל הכלכלי וניתוק התלות במישהו אחר שיכול לפטר אותי בכל רגע הפכה אותי לאדם מאושר. אני שמח שנפלה בחלקי הזכות לאפשר לעוד אנשים להנות מהחיים כפי שאני חווה אותם היום.

השיטה שאני מציע מאפשרת מסחר ללא ידע מוקדם בתכנות או בשוק ההון באמצעות סדנה קצרה וממוקדת תוצאות. מערכת המסחר שפיתחתי עובדת בשבילך, ממזערת הפסדים ומגדילה רווחים. הכלים שפיתחתי, יחד עם ליווי צמוד ודאגה אמיתית להצלחה שלך, משנה חיים.

אשמח להכיר אותך כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר.

אהבתם את הטיפים?

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של סוחרי הקומנדו לקבלת טיפים ישירות לנייד

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

לפרטים נוספים או הרשמה לסדנה אני פה בשבילך!​

מלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

WhatsApp דברו איתי