הכירו את המיזם הישראלי החדש שעומד לכבוש את עולם המסחר בבורסה

ישראל 2020. הכסף שלנו קונה הרבה פחות מאי פעם, רבים מתקשים לסגור את החודש למרות שהם עובדים שעות ארוכות מדי יום, ועבור רבים התקווה אינה נראית באופק. אצלי, לעומת זאת, התמונה שונה: אני יזם פיננסי בעל ניסיון של למעלה משני עשורים בשוק ההון, אני לא עובד שעות ארוכות מדי יום, ובכל זאת מצליח לא רק לסגור את החודש אלא גם ליהנות מרווחה כלכלית. 

איך אני עושה את זה? אני מזמין אותך ללמוד בעצמך את השיטה באחת מסדנאות "קומנדו וול סטריט" או בסדנה החדשה שפיתחתי, "אול אין וול סטריט" – בהן ניתן ללמוד את כל העקרונות של מסחר אלגוריתמי שיובילו אותך להצליח לעשות רווחים יפים בשוק ההון.

ממש לא שיטת קסם

חשוב לי להדגיש כבר עכשיו שאני לא מאלה שמבטיחים שמחר בבוקר יהיו לך כמה מיליונים בחשבון הבנק. הדרך שהובילה אותי לעצמאות כלכלית, וכיום אני מנחיל אותה לאחרים, היא בעצם אוסף של שיטות וכלים שפיתחתי לאחר קריירה ארוכה של מסחר בשוק ההון; הם אמנם לא מצריכים ניסיון בתחום או רקע פיננסי, אבל בהחלט נדרשת השקעה מינימלית של זמן; למשל למטרת למידת הפונקציות של תוכנת המסחר "אופטימה" מבית אינטראקטיב ברוקרס, וכן ללמוד כיצד להשתמש בצורה נבונה בשיטות ובכלים שנולדו מתוך הניסיון העשיר שלי בשוק ההון. 

זה בעצם הרעיון של "אול אין", הסדנה ללימוד ובניית אסטרטגיות מסחר אלגוריתמיות בישראל ובשוק הבינלאומי: ללמד אלגו-טריידינג בצורה שתהיה מובנת לכל אחד: רופאי שיניים בישראל, עורכי דין בקנדה וקונדיטורים בפינלנד. למיטב ידיעתי אין כיום אף מקום אחר, לא בישראל ולא מחוצה לה, שבו ניתן ללמוד שיטות כל כך אפקטיביות בצורה שניתנת ליישום על ידי כל מי שמעוניין להגיע לחוסן כלכלי מבלי להסתמך רק על העבודה הרגילה שלו, ולא משנה האם הוא מבין משהו בשוק ההון או לא. כמו כן, הואיל ומדובר בשיטות שכאמור פיתחתי בעצמי, סביר מאוד להניח שלא קיימות כאלה בשום מקום אחר מלבד בסדנאות בהנחייתי.

אנחנו חיים בעידן שבו רבים מחפשים דרכים להגדיל את ההכנסה שלהם, כולל כוכבים ישראליים כמו עומר אדם שנכנס לעסקי המלונאות או בר רפאלי שמחזיקה מניות של מותג משקפיים בינלאומי. אפילו הם, שמצליחים ועושים מיליונים בעבודה יומיומית, מבינים שכדאי וצריך לתחזק מקורות הכנסה נוספים. מה שנכון אצלם בקנה מידה של מיליוני שקלים נכון גם אצל בני אדם מן היישוב בקנה מידה של אלפים: יותר ויותר מבינים שבמצב הכלכלי של היום, במיוחד בישראל אבל גם בעולם, לא תמיד אפשר לסגור את החודש באמצעות ה"דיי-ג'וב" בלבד וצריך למצוא דרכים יצירתיות להכנסות צדדיות.

היתרונות של מסחר אלגוריתמי בשוק ההון

היתרון הבולט ביותר של מסחר אלגוריתמי לעומת מסחר ידני הוא השימוש באלגוריתמים ממוחשבים, מתוכננים היטב, שמבצעים את המסחר באופן יעיל הרבה יותר מכל סוחר אנושי. לדוגמה, מסחר ידני בשוק ההון מערב הרבה רגשות שעשויים להאפיל על שיקול הדעת, אבל מסחר אוטומטי מתבצע על ידי מודלים ממוחשבים ולפיכך מנטרל את הרגש וכך משאיר אבק לסוחרים ידניים. 

צריך להבין שהעולם נמצא היום בשיא של התפתחות טכנולוגית המאפשרת לנו לתת לרובוטים ולמחשבים לעשות פעולות שבעבר נהגנו לעשות בשיטות ידניות. מכוניות אוטונומיות כבר נוסעות בכבישים בארה"ב ללא מגע יד אדם ובשיעורי הצלחה מדהימים – אז למה לא להפוך גם את המסחר לאוטומטי, ובכך לוותר על תיווך של מנהלי השקעות, לצמצם הפסדים ולהעלות את הרווחים? 

זו מהפכה של ממש בתחום המסחר בשוק ההון. מסחר שמתבצע בצורה אוטומטית יוצר פוטנציאל רווח גם בשווקים תנודתיים מאוד שסוחרים בשיטות המסורתיות שהיו נהוגות לפני עשור לא יעזו להיכנס עליהם. אסטרטגיות המסחר שפיתחתי עוזרות לתלמידים שלי ליהנות מיתרון סטטיסטי על פני מסחר ידני וכך להרוויח בצורה יפה. אגב, אפשר לראות בעמוד הפייסבוק של הקהילה שלנו צילומי מסך של המון מסרונים ומיילים שאני מקבל כל הזמן מתלמידים שנכוו בעבר ממסחר ידני, כשהם מספרים לי עד כמה מסחר אלגוריתמי הוא חוויה מתקנת עבורם כסוחרים.

שוב, זו לא הבטחה להתעשר בין לילה. מצד שני, השקעה של רבע שעה בלבד בתכנון המסחר לאותו יום על פי האסטרטגיות שאני מלמד עשויה להביא רווחים מרשימים בכל יום, שלאורך זמן מצטברים לכדי הכנסה צדדית לא רעה בכלל. זה יכול להיות ההבדל בין חופשה בארץ או בחו"ל, לשדרג את הסמארטפון בתדירות גבוהה יותר, לעזור בכלכלת המשפחה באופן שוטף או לסדר את ההשכלה הגבוהה של הילדים בעתיד הרחוק יותר.

אז מה עושה מי שרוצה להסתדר מבחינה כלכלית?

אני ממליץ בחום להירשם לאחת מן הסדנאות הקרובות של "קומנדו וול סטריט", בהן אני מלמד את כל השיטות והאסטרטגיות שבהן אני משתמש, לרבות שימוש בתוכנת "אופטימה". אני ממליץ להזדרז, משום שמדובר במספר סדנאות מצומצם למדי על מנת לשמור על היתרון הסטטיסטי של התלמידים שלי מול סוחרים אחרים, ולכן מי שמתעניין בתחום – כדאי שלא ידחה את ההרשמה אלא יעשה זאת בהקדם האפשרי. 

מעבר לסדנה עצמה ניתנת לתלמידים גם מעטפת מאוד תומכת על ידי בוגרי הקורס, סוחרים מנוסים, ואני בעצמי. הליווי מסייע להם ביישום ומוביל אותם להצלחה. עד היום שיווקתי למעלה מ-300 סדנאות בישראל והמספרים מראים שהרוב מצליחים להגיע לרווחיות יציבה בתוך זמן קצר ולהתמיד בה לאורך זמן.  יש אפילו כמה בוגרים שמצליחים להתפרנס אך ורק ממסחר.

כמו כן, כאמור, בקרוב אני משיק סדנה חדשה, 'אול אין', שהיא למעשה קורס מקוון המקיף את כל מה שצריך לדעת כדי להפוך לסוחר מצליח. זה מוצר שאני מאוד גאה בו, ואמנם בשלב ראשון הוא יושק בישראל אבל בכוונתי להפוך אותו למוצר גלובלי שיצליח בקנה מידה עולמי. אני בטוח שגם מעבר לים יש גברים ונשים שצמאים למצוא דרכים לעשות הכנסה צדדית יפה, ואם מישראל עומדת לצאת בשורה פיננסית עבור כל העולם – אני מזמין אותך להיות בין הראשונים שייקחו בכך חלק.

כאמור, מספר הסדנאות שאני מלמד מצומצם יחסית וגם מספר המקומות בכל סדנה מוגבל. אני ממליץ לראות את הוובינר שעשיתי למתחילים, בנוסף אם יש מתעניינים שרוצים לקבל טיפים בנושאי מסחר ולרכוש ידע בסיסי עוד לפני ההרשמה לסדנה, אפשר להצטרף לקבוצת הוואטסאפ או לעשות לייק בעמוד הפייסבוק של "קומנדו וול סטריט".

אהבתם את הטיפים?

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של סוחרי הקומנדו לקבלת טיפים ישירות לנייד

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

לפרטים נוספים או הרשמה לסדנה אני פה בשבילך!​

מלא את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

WhatsApp דברו איתי
דני סונסינו

חושבים להשקיע בשוק ההון? שימו לב!

מדריך חדש הכולל את כל מה שסוחר מתחיל צריך לדעת על מסחר בשוק ההון זמין להורדה ללא עלות.