70%

התקדמת צעד חשוב בדרך למסחר אוטומטי בשוק ההון.
להשלמת המהלך יש למלא את השאלון לבדיקת התאמתך לסדנה:

עד לפני מספר שנים, מסחר אלגוריתמי (״אלגו טריידינג״) היה נחלתם של מתכנתים ובתי השקעות גדולים. מסחר בשיטה זו כלל שימוש במחשבי על שסוחרים בצורה אוטומטית לחלוטין המכונים ״רובוטים למסחר״.

פריצת דרך טכנולוגית מאפשרת כיום שימוש בתוכנה המותקנת על שרת אישי שנמצא בענן בעלות חודשית נמוכה. התוכנה סורקת את שוק ההון במאיות השניה ובעזרת אסטרטגיות קבועות מראש, מזעור סיכונים ומקסום רווחים, מאתרת את העסקאות הטובות ביותר.

חיבור התוכנה לחשבון המסחר בתצורה (קונפיגורציה) אופטימלית מאפשר קניה ומכירה של מניות באופן אוטומטי לחלוטין וביתרון משמעותי. תצורה חדשנית זו מנגישה את המסחר האלגוריתמי לכל אדם עם ידע בסיסי בהדלקת מחשב וגישה לרשת ומאפשרת לכל משקיע גישה לרובוט מסחר אישי משלו.

סורק המניות – בלב המערכת נמצאת תוכנה לסריקה ואיתור מניות הנקראת Optima. תוכנה זו מתממשקת באמצעות חיבור מיוחד לחשבון מסחר בזמן אמת ל- Interactive Brokers. באמצעות תוכנה זו אנו מרכיבים אסטרטגיות המאפשרות סינון מניות איכותי ומסחר אוטומטי. התוכנה לא תומכת בבתי השקעות או ברוקרים נוספים בשלב זה.

תהליך האופטימיזציה – על מנת ״ללמד״ את התוכנה לבחור את המניות עם הפוטנציאל הגבוה ביותר, Optima מאפשרת לנו לחקור את התנהגות השוק בעבר (Backtesting) ולהתאים את הערכים הטובים ביותר שיסיעו לרובוט לאתר מניות איכותיות שיאפשרו רווחים. ערכים אלה משתנים עקב השתנות השוק, לכן עלינו לתחזק את הסורקים ולבצע מידי יום אופטימיזציה לערכים המרכיבים את האסטרטגיה. פעולה זו נמשכת כחצי שעה ביום בשעה הנוחה לנו.

חיבור הסורק למערכת המסחר – לאחר שביצענו אופטימיזציה אנו מחברים את הסורק למערכת המסחר באמצעות מערכת הנקראת +Brokerage. בשלב זה אנו ומוסיפים פרמטרים לניהול העסקה וניהול סיכונים כמו: גודל פוזיציה, שעת יציאה וכניסה, סטופ לוס, טייק פרופיט וכו' שאותם נלמד בסדנה.

המסחר האוטומטי – לאחר שביצענו את האופטימיזציה, הוספנו לה ניהול סיכונים וחיברנו אותה לחשבון הברוקר, המערכת שלנו מוכנה לפעולה! כל מה שנותר לנו לעשות הוא להמתין לפתיחת המסחר בארה"ב. הרובוט מבצע את המסחר באופן עצמאי, ללא התערבות שלנו.

יומן המעקב סטטיסטי – בתום יום המסחר כל מה שעלינו לעשות הוא להכניס את העסקאות שהרובוט ביצע ליומן מסחר המסחר האישי. יומן המסחר הינו טבלת אקסל מובנית עם נוסחאות ייחודיות של קומנדו וול סטריט. היומן בודק בודקות סדרות סטטיסטיות של עסקאות ומאפשר לנו להגדיל את סיכויי ההצלחה במסחר באופן משמעותי.

פיזור השקעות ובקרת חשיפה

אחד החוקים החשובים ביותר במסחר בשוק ההון הוא פיזור ההשקעה בין מספר אסטרטגיות שאינן תלויות אחת בשניה וחשיפתן באופן מבוקר למצבי השוק המשתנים.

במצב שוק עולה, לדוגמא, מנצל הרובוט את יכולתו לקנייה וניהול של מספר עסקאות במקביל (לונג) ובשוק יורד מנצל את יכולתו לסחור בחסר (שורט). בצורה זו הרובוט מייצר רווחים בכל מצב שוק – בירידה או בעליה.

בסדנה נלמד ליישם את חוק הברזל הזה על ידי שילוב בין מספר אסטרטגיות מסחר, שכל אחת מהן נותנת מענה למצב שוק שונה. שילוב אסטרטגיות מגדיל באופן משמעותי את היתרון הסטטיסטי במצבי השוק המשתנים ומעלה את הסיכוי לרווחיות גבוהה ויציבה לאורך זמן.

מומנטום לונג
מומנטום לונג
ריברסל לונג
ריברסל לונג
מומנטום שורט
מומנטום שורט
ריברסל שורט
ריברסל שורט

ניהול סיכונים אוטומטי

בסדנה נלמד להזין את הרובוט בערכים הנכונים של סיכונים שישמרו על היתרון הסטטיסטי שלנו: פקודות אוטומטיות של סטופ לוס, טייק פרופיט, פתיחה וסגירה של עסקאות והתאמה לגודל התיק של הסוחר.

אסטרטגיות המסחר הנלמדות בסדנה הם פרי עבודה של שנים רבות במחקר ופיתוח. אסטרטגיות אלה ושמורות אך ורק לתלמידי הסדנה. כל התלמידים מתחייבים לחתום על הסכם סודיות ואי תחרות כתנאי קבלה לסדנה.

תוכנת Optima – עלות מסובסדת ללקוחות אינטראקטיב ישראל:  $59 לחודש

עמלות  מסחר – הטבה לפותחים דרכנו תיק ב Interactive Brokers 
1 סנט למניה, 2.5$ לעסקה+ הטבה בשווי 50$

שרת בארה״ב – השכרת שרת למי שמעוניין בשיפור ביצועי הרובוט בעלות של כ-$10 לחודש

מנוי חודשי לקהילת הקומנדו למי שמעוניין בתמיכה ועדכונים, 6 חודשים ללא עלות לבוגרי הסדנה.

 

נעים מאוד, שמי דני סונסינו אני יזם פיננסי וסוחר עצמאי בעל ניסיון של 20 שנים בשוק ההון, מומחה באפיון ופיתוח אסטרטגיות למסחר אוטומטי במניות ובמדדים.

בשנת 2018 הקמתי את קהילת סוחרי האלגו טריידינג-

"קומנדו וול סטריט" בה אני משמש כמנטור.

שיטות הלימוד והכלים שפיתחתי מתאימים לכול אחד ואינם מצריכים שום ידע קודם בתכנות או רקע בשוק ההון. 

אסטרטגיות המסחר שפיתחתי עוזרות לתלמידים שלי להרוויח משוק ההון וליהנות מיתרון סטטיסטי שלא קיים במסחר הידני.

תלמידי הסדנה מקבלים ממני ליווי אישי וצמוד, המשלב הכשרה מקצועית מעקב וביקורת לאורך כל תהליך העבודה, על מנת להגיע תוך זמן קצר לרווחיות יציבה ולאורך זמן.

אני גאה בהצלחת הסדנה, שעזרה למאות סוחרים להיכנס לעולם המסחר האוטומטי וליישם בקלות ובהצלחה את אסטרטגיות המסחר המהפכניות שלי.

 

"האסטרטגיה המנצחת של דני עזרה לי להתפטר מהעבודה ולהגיע לעצמאות כלכלית. קבוצת התלמידים שלו תומכת מאוד, והליווי שלו לכל אורך הדרך תרם לי להצלחה. אני מודה ליום שהכרתי את האיש היקר הזה. ממליץ בחום."
קומנדו וולסטריט
תמיר נדל
קהילה מדהימה עם צוות ודני ספציפית שלא נעלמים אחרי הקורס ודואגים להביא להצלחה במסחר! ואני נפגע של מספר ״מכללות״...
קומנדו וולסטריט
אביעד רז
הכנסה של רעיונות חדשים עם לווי מתמשך ומביא אותי למחשבות מחוץ לקופסא
קומנדו וולסטריט
דוד אלן
הקורס של דני נותן שיטה ואסטרטגית מסחר שעובדת ללא תלות באף אחד. שיטה שעובדת באמת ללא צורך ביותר מידי עבודה.
קומנדו וולסטריט
אלעד נומברג
יש כל כך הרבה קורסים באינטרנט.. הקורס של דני סונסינו זה הדבר האמיתי! תוצאות כבר מסיום הקורס!
קומנדו וולסטריט
פלג כרמלי
מומלץ ! קורס הכי מקצועי שעשיתי... דני באמת מקצוען...
קומנדו וולסטריט
רון אליצור
דני תודה רבה על הקורס ואסטרטגית המסחר שלמדנו, אני ממליצה בחום על הקורס שנתן לי המון, וקיבלתי ועדין מקבל ליווי צמוד ודרך חדשה לחשוב על המסחר.
קומנדו וולסטריט
אסתי סבח
נוסחאות ושיטות עבודה מנצחות להכות את השוק! השיטה שינתה עבורי את כל העבודה והרווחים הגיעו בענק!!
קומנדו וולסטריט
ליאור מירקין

לא ניתן להשאיר פרטים ללא מילוי השאלון (כדי שלא נבזבז זמן אחד לשני)

אין צורך בידע מוקדם בתכנות או בשוק ההון.

רוב תלמידי הסדנה הופכים לרווחיים לאחר 30 יום

כעשר דקות ביום בחיבור המחשב לתוכנת המסחר

השכרת תוכנת אופטימה עולה $59 בחודש

באינטראקטיב ברוקרס

4 שיעורים אינטרנטיים און ליין+ 20 שעות מוקלטות

כן יש אפשרות לחזור על כל השיעורים המוקלטים ללא הגבלה

ליווי צמוד לשישה חודשים חינם

כן ניתן לקבל בהפקדה של $3,000

WhatsApp דברו איתי